Okulary

Promocje:

  • przy zakupie okularów progresywnych firmy Essilor druga para szkieł progresywnych lub biurowych gratis
  • przy zakupie szkieł jednoogniskowych z powłokami Crizal firmy Essilor druga para szkieł z antyrefleksem lub barwionych gratis
  • rabat na oprawy okularowe po badaniu w naszym gabinecie
  • bezpłatne badanie wzroku przez optometrystę przy zakupie okularów

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów i zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiedniej konstrukcji szkieł do indywidualnych wymagań wzrokowych każdego klienta.

Szkła jednoogniskowe – służą do ciągłego noszenia w przypadku korekcji wad wzroku takich jak krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm lub do czytania, dla osób które odczuwają taką konieczność. Oferujemy szereg zaawansowanych powłok, które zapewniają maksymalnie komfortowe widzenie i wysoką jakość wykonania soczewki.

Szkła okularowe EyeZen – zapewniają większy komfort podczas długiego czasu pracy w bliży wzrokowej (długie czytanie, praca przy komputerze), ponieważ zmniejszają wysiłek akomodacyjny. Jednocześnie ich konstrukcja pozwala na ostre widzenie na całej powierzchni soczewki, bez zniekształceń obrazu.

Szkła dwuogniskowe – ich konstrukcja pozwala na połączenie w jednej parze okularów mocy do dali jak i do bliży. Są wygodnym rozwiązaniem, ponieważ eliminują uciążliwą konieczność ciągłego zmieniania okularów. Zwykle tego typu szkła okularowe kojarzone są z wyróżniającą się ‘wtopką’ na powierzchni soczewki, jednak oferujemy też soczewki, w których element dodatku mocy do bliży jest wkomponowany w soczewkę i całkowicie niewidoczny.

Szkła biurowe – tego typu okulary polecane są dla osób potrzebujących dodatkowych okularów do bliży, które nie chcą ograniczać się do ostrego widzenia tylko na jedną odległość lub w bardzo wąskim zakresie, jak w przypadku okularów jednoogniskowych. Soczewki biurowe mają strefy ostrego widzenia dostosowanie na różne odległości, dzięki czemu w okularach tych można swobodnie pracować przy komputerze, czytać dokumenty oraz widzieć klienta.

Szkła progresywne – to soczewki, które zapewniają ostre widzenie na każdą odległość; są przeznaczone dla osób, które muszą odsuwać tekst, aby widzieć ostro lub widzą całkowicie nieostro książkę, komputer lub telefon komórkowy. Na tego typu soczewce znajduje się płynne przejście mocy, dzięki czemu nie ma potrzeby posiadania kilku par okularów. Coraz bardziej zaawansowane konstrukcje zapewniają szeroką strefę ostrego widzenia. Wykonujemy dokładne badania, mające na celu jak najbardziej spersonalizować konstrukcję soczewki (pomiar zachowań wzrokowych w technologii ipad, w celu dostosowania soczewek do pozycji głowy i nawyków podczas czytania, co pozwala na komfortowe czytanie w pozycji leżącej) Oferujemy także korzystną promocję – drugą parę szkieł progresywnych bezpłatnie, dzięki czemu w promocyjnej cenie można posiadać okulary progresywne w wersji przeciwsłonecznej.

Szkła fotochromowe – pozwalają na złożenie cech okularów bezbarwnych i przeciwsłonecznych w jednej parze okularów; automatycznie zmieniają zabarwienie od bezbarwnego do ciemnego, pod wpływem promieniowania UV. Standardowo soczewki takie nie zabarwiają się w samochodzie (szyby absorbują konieczne do ich działania promieniowanie UV), jednak oferujemy również takie rozwiązania, które będą zabarwiały się również w samochodzie. Wykonujemy soczewki zabarwiające się do różnych kolorów, a także w modnej wersji powłoki lustrzanej. Jako jedni z niewielu posiadamy w swojej ofercie szkła fotochromowe z polaryzacją Transitions Vantage.

Szkła przeciwsłoneczne i barwione – oferujemy okulary przeciwsłoneczne z certyfikatami maksymalnej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB oraz polaryzacją. Ponadto wykonamy też okulary przeciwsłoneczne korekcyjne, z mocą odpowiadającą własnej wadzie wzroku. Dysponujemy szeroką paletą barwień z której każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Powłoki szkieł okularowych – dokładamy starań, aby pomóc dobrać najbardziej odpowiednie dla Państwa potrzeb powłoki uszlachetniające soczewki. Operujemy na powłokach uszlachetniających takich jak: – powłoka antyrefleksyjna, dzięki której nie widać odblasków (duchów), powstałych poprzez odbicie światła pomiędzy przednią, a tylną powierzchnią soczewki, dzięki czemu oczy będą mniej zmęczone – powłoki dzięki, którym użytkowanie okularów będzie mniej uciążliwe: utwardzające, oleofobowe- ułatwiające czyszczenie soczewek, antystatyczne- zmniejszające ilość kurzu przywierającego do szkieł, hydrofobowe- redukujące zaparowanie w naszej ofercie posiadamy również powłoki całkowicie redukujące parowanie soczewek – powłoki chroniące przed niebezpiecznym dla wzroku światłem niebiesko-fioletowym emitowanym przez nowoczesne urządzenia takie jak smartfony, laptopy, oświetlenie typu led – powłoki przeznaczone do prowadzenia samochodu- zmniejszające rażące odblaski od nadjeżdżających samochodów i oświetlenia ulicznego Współpracujemy z producentami opraw okularowych światowych marek między innymi takich jak: Gucci, Max Mara, Max&Co., Salvatore Ferragamo, Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Marc by Marc Jacobs, Lacoste, Mexx, Michael Kors, Etnia Barcelona, OWP, K3, Silohouette, Momi, My Way, Nordik, Zanzara, Orange, iD-Tokyo, Tonny, Vermari, Face2Face i wielu innych. Na wszystkie oprawy okularowe zakupione w naszym Salonie udzielamy dwuletniej gwarancji.

Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie recepty okularowe przepisane przez optometrystów i okulistów z naszego Salonu i gwarantujemy wymianę szkieł, jeśli nie będą mogli Państwo się do nich przyzwyczaić.

UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE

SPRAWDŹ NASZ SKLEP INTERNETOWY Z SOCZEWKAMI KONTAKTOWYMI

SKLEP >